Informace o nás

Náš Team je především zastáncem myšlenky "Chyť a pusť". Toto heslo pro nás neznamená jen to, že rybu pustím. Spojujeme ho s naším životním postojem a filozofií. Chápeme ho tak, že se lovec chová ohleduplně a s respektem nejen k uloveným rybám, ale i ke svému okolí a lidem. Tento slogan je pro nás synonymem "Slušnosti a tolerance", jež se snažíme svými činy měnit ve skutek. Víme, že se jedná o běh na dlouhou trať, ale bez cíle není úspěchu...

Historie projektu

Náš Team 2010 založili Fanda s Radimem po mnohaletém chytání a jeho název Team symbolizuje rodinný tým a 2010 rok založení. Matěj se u Teamu 2010 motal už od svých tří let, ale oficiálně se stal plnohodnotným členem až v den, kdy si udělal rybářské zkoušky, t.j. hned v osmi letech v roce 2016. A jako perličku můžeme říct, že svým příchodem totálně vše změnil, protože původně jsme se věnovali výhradně moderní kaprařině, ale právě díky Matějovo všestrannosti děláme nyní nejen více rybářských disciplín, ale i zálesáctví.

Naši uživatelé

Naše stránky nejsou určeny pouze pro rybáře chlubící se těmi největšími úlovky. Jsme zde pro všechny milovníky tohoto krásného koníčku, přírody a životního postoje. Budeme moc rádi, pokud si to budete užívat s námi..