Historie projektu

Náš Team 2010 založili Fanda s Radimem po mnohaletém chytání a jeho název Team symbolizuje rodinný tým a 2010 rok založení. Matěj se u Teamu 2010 motal už od svých tří let, ale oficiálně se stal plnohodnotným členem až v den, kdy si udělal rybářské zkoušky, t.j. hned v osmi letech v roce 2016. A jako perličku můžeme říct, že svým příchodem totálně vše změnil, protože původně jsme se věnovali výhradně moderní kaprařině, ale právě díky Matějovo všestrannosti děláme nyní nejen více rybářských disciplín, ale i zálesáctví.

Informace o nás

Náš Team je především zastáncem myšlenky "Chyť a pusť". Toto heslo pro nás neznamená jen to, že rybu pustím. Spojujeme ho s naším životním postojem a filozofií. Chápeme ho tak, že se lovec chová ohleduplně a s respektem nejen k uloveným rybám, ale i ke svému okolí a lidem. Tento slogan je pro nás synonymem "Slušnosti a tolerance", jež se snažíme svými činy měnit ve skutek. Víme, že se jedná o běh na dlouhou trať, ale bez cíle není úspěchu...

Naši uživatelé

Naše stránky nejsou určeny pouze pro rybáře chlubící se těmi největšími úlovky. Jsme zde pro všechny milovníky tohoto krásného koníčku, přírody a životního postoje. Budeme moc rádi, pokud si to budete užívat s námi..