Aktuality

Zde uvádíme pouze přehled důležitých aktualit.

Pokud chcete sledovat veškerou naší činnost, online zprávy z výprav, novinky a nepropásnout nové filmy ani články a akce, rozhodně vám doporučujeme přidat se na naše sociální sítě.


Matěj byl hostem na rádiu Junior, kde přímo dětem vyprávěl třeba o tom, jak začal rybařit, co by poradil začínajícím rybářům nebo i o své letošní kaprařské výzvě.

Matěj byl hostem v DVTV, kde s Martinem Veselovským probrali spoustu zajímavých témat o rybaření i Matějově tvorbě a rozhovor si společně moc užili. Matěj mimo jiné musel obstát i v testu a obhájit tak své rybářské znalosti.

Další natáčení pro TV Nova bylo opět naprosto úžasné! Matěj si rozhovor se skvělou moderátorkou Rebeccou Diatilovou opravdu užil a společně probrali spoustu zajímavých témat. Část z rozhovoru byla navíc vysílána i v hlavních večerních Televizních novinách nebo ve Snídani s Novou.

Matěj byl hostem na Radiu Prostor, kde společně s příjemnou moderátorkou Markétou Rachmanovou probrali spoustu zajímavých témat.

Velká pecka! Matěj se poprvé objevil ve slovenské televizi a to rovnou na TV Markíza! Díky celému štábu, že za Matějem přijeli až na jeho domovský potok a mohli jsme tak konečně i pro naše fanoušky ze Slovenska natočit krásnou reportáž, ze které máme opravdu radost.

S panem redaktorem Antonínem Hříbalem z Deníků VLTAVA LABE MEDIA jsem před 4 lety dělal svůj úplně první rozhovor a je naprosto úžasné, že spolu od té doby pravidelně rádi spolupracujeme. Aktuálně jsme pro vás natočili nový podcast, který si můžete poslechnout na odkazu níže a k tomu si přečíst i zajímavý článek. Děkuji moc za pozvání a přeji celé...

Matěj byl opět hostem v pořadu Snídaně na TV Nova, kde společně s moderátory divákům předvedl základní dovednosti přežití v divočině.

Letos se na výstavišti v pražských Letňanech konal již jubilejní 15. ročník největšího rybářského veletrhu v Evropě - For Fishing. A celý náš tým v čele s Matějem byl opět součástí. Vystavovali jsme na našem stánku a Matěj na veletrhu navíc uskutečnil i premiéru své nové přednášky Od pramene potoka až k moři, která měla u diváků velký úspěch...

Matěj byl hostem v pořadu Show Jana Krause na TV Prima! Pro ty, co nestihli premiéru v televizi, přikládáme odkaz na Matějovo vystoupení.