Náš team

Matěj Houška


U vody se motám už od svých tří let a k rybolovu mě přivedl hlavně můj táta. Za počátek svého rybaření považuji chytání ryb na lísku na rybníku, který se nacházel hned u mého bydliště. Začínal jsem postaru s obyčejnou lískou asi tak, jako za doby Oty Pavla - žádné moderní vybavení, ale jen obyčejný klacek, kousek vlasce, špuntový splávek a takto jsem zkoušel chytat své první perlíny.

Lov ryb a objevování rybího světa se pro mě postupně stalo vášní, které obětuji každou volnou chvíli. Na řekách, přehradách, jezerech i mořích se postupně učím zvládat všechny rybářské styly, abych byl schopen ulovit ty nejrůznější rybí druhy. Nejvíce si vážím ryb, které ještě nikdy nebyly na háčku a byly uloveny na obtížných revírech.

Mým úlovkem, kterého si nejvíce vážím je mník jednovousý z naší české svazové řeky, za nímž jsem se honil více jak čtyři roky. Každopádně mým největším rybářským snem je ulovit v nádherných mongolských řekách legendárního tajmena a udělám všechno proto, aby se mi to jednou povedlo. 

Rovněž mě ale velmi baví zálesáctví, které se často snažím skloubit přímo i s rybařením. 

Je mi 16 let a momentálně studuji na osmiletém gymnáziu.


František Houška


Rybaření a pobyt v přírodě je pro mě odmalička jeden velký relax. S rybařením jsem začal, myslím, už vstupem do první třídy a mám nejraději revíry, kde je krásná příroda, ticho, klid a alespoň trochu to bere. Lov trofejních kaprů je pro mě jasná první volba, už velmi dlouho sním o zlatém hattricku - ulovení kapra přes 20kg na Hracholuskách, Labi a Orlíku. Poslední dobou se ale hodně věnuji i lovu sumců. V našem týmu se zaměřuji především na psaní scénářů, režii a obchodní záležitosti.


Radim Houška


Rybařím od roku 2002. V letech 2009 - 2019 jsem se věnoval především lovu kaprů a v roce 2022 jsem začal s chytáním na umělou mušku. Já osobně velké rybářské výzvy nevyhledávám, ke spokojenosti na rybách mi postačí čistá příroda a klidné okolí. Profesí jsem lékařem. Momentálně je mojí úlohou v týmu střih a korekce filmů, také zodpovídám za technickou stránku a funkčnost webu i sociálních sítí a rovněž mám na starost natáčení s dronem.