Videa

Tentokrát jsme se s kamerou vypravili do nádherných koutů Šumavy. Společně se sympatickou místní hajnou Luckou Marunovou jsme probrali běžný den hajného v lese, okolní zvěř a zastavili jsme se také na krásných místech, která na vás okamžitě dýchnou historií.

Tentokráte se Matěj pokusil objevit rybí život v zapadlé lesní bažině, která ani nemá vlastní přítok. Jen velká náhoda mu nakonec pomohla objevit velké překvapení, které by na tomto zapomenutém místě opravdu nikdo nečekal.

V dalším díle mého dobrodružství v zemi Vikingů jsme se společně s mým kamarádem Zdendou Řeřuchou vydali lovit na otevřené moře a to rovnou několika rybářskými technikami. Jigging, popping, pravá mořská přívlač, ale hlavně jsem si vyzkoušel i vrchol mořského rybolovu - lov na maso.

Rybaření s Pavlem je vždy velký zážitek. Spousta zajímavostí o rybaření, skvělá atmosféra, ale hlavně nikdy není nouze ani o srandičky od vody. Tentokráte jsme se v květnu 2022 společně vydali s francouzskou nymfou na potok a parádně jsme si zachytali.

Moderní kaprařina má svoje nezaměnitelné kouzlo. I když na tento styl lovu potřebujete mít hodně času, což jsme tento rok opravdu neměli, i tak vyrazil Matěj na naší největší českou řeku Labe s cílem ulovit pořádného "Labáka", který bude stát za to!