Filmy a videa

Příroda se na jaře probouzí a Matěj vám v tomto díle Zálesáctví s Matějem povypráví o změnách, ke kterým v přírodě dochází. Ale hlavně nebude chybět zálesácké vaření! Matěj připraví staročeský oukrop, který se mu doopravdy povedl, takže dobře sledujte, ať si ho potom můžete uvařit i vy.

Matějova cesta za ulovením pro něj nejcennější ryby českých svazových vod - mníka jednovousého trvala téměř čtyři roky a vy se můžete podívat na jeho obrovskou radost i být u toho, když se mu konečně povedlo mníka objevit a ulovit. Navíc se můžete od Matěje o této tajemné rybě dozvědět spoustu zajímavých věcí z jejího života.

Zapomenuté revíry se loučí s Toníkem, našim věrným parťákem, který byl u nich od samého začátku. I když v tomto díle hrál pouze jen krátce, i tak tento díl je věnován pouze jemu a závěrečný song Zapomenutých revírů už bude navždy spjatý s jeho památkou. Díky všem, kteří jste ho měli rádi. Team 2010

Poslední rozloučení s naším věrným parťákem Toníkem - TONÍKU, ZŮSTÁVÁŠ NAVŽDY V NAŠICH SRDCÍCH!

Tentokrát jsme se s kamerou vypravili do nádherných koutů Šumavy. Společně se sympatickou místní hajnou Luckou Marunovou jsme probrali běžný den hajného v lese, okolní zvěř a zastavili jsme se také na krásných místech, která na vás okamžitě dýchnou historií.

Tentokráte se Matěj pokusil objevit rybí život v zapadlé lesní bažině, která ani nemá vlastní přítok. Jen velká náhoda mu nakonec pomohla objevit velké překvapení, které by na tomto zapomenutém místě opravdu nikdo nečekal.

V dalším díle mého dobrodružství v zemi Vikingů jsme se společně s mým kamarádem Zdendou Řeřuchou vydali lovit na otevřené moře a to rovnou několika rybářskými technikami. Jigging, popping, pravá mořská přívlač, ale hlavně jsem si vyzkoušel i vrchol mořského rybolovu - lov na maso.

Rybaření s Pavlem je vždy velký zážitek. Spousta zajímavostí o rybaření, skvělá atmosféra, ale hlavně nikdy není nouze ani o srandičky od vody. Tentokráte jsme se v květnu 2022 společně vydali s francouzskou nymfou na potok a parádně jsme si zachytali.