Videa

V dalším díle mého dobrodružství v zemi Vikingů jsme se společně s mým kamarádem Zdendou Řeřuchou vydali lovit na otevřené moře a to rovnou několika rybářskými technikami. Jigging, popping, pravá mořská přívlač, ale hlavně jsem si vyzkoušel i vrchol mořského rybolovu - lov na maso.

Rybaření s Pavlem je vždy velký zážitek. Spousta zajímavostí o rybaření, skvělá atmosféra, ale hlavně nikdy není nouze ani o srandičky od vody. Tentokráte jsme se v květnu 2022 společně vydali s francouzskou nymfou na potok a parádně jsme si zachytali.

Moderní kaprařina má svoje nezaměnitelné kouzlo. I když na tento styl lovu potřebujete mít hodně času, což jsme tento rok opravdu neměli, i tak vyrazil Matěj na naší největší českou řeku Labe s cílem ulovit pořádného "Labáka", který bude stát za to!

Ještě před 20ti lety plavalo v tomto Zapomenutém revíru neskutečně ryb, ale dnes je již dlouhou dobu tento krásný zapadlý rybník ponechán vlastnímu osudu. Přesto v něm Matěj objevil hejno amurů a navíc si v tomto díle splnil jeden velký sen. Aby se přes "vodní džungli" dostal k rybám, postavil si svůj vlastní vor a naplno si tak vyzkoušel, jak...

Zbrusu nový zálesácký seriál ŽIVOT V LESE je konečně tady! Hned na začátku čeká na kluky velká výzva - zbavit les kůrovcového dřeva a polomů. Stavba chatrče, ohniště, úklid lesa, výsadba nových stromů, vyčištění potůčků a spoustu nejrůznějších dobrodružství uvidíte postupně v dalších dílech. Navíc se můžete těšit do konce roku 2022 na celkem pět...