Zapomenuté revíry

14.08.2022

Matěj Houška, mladý sportovní rybář a zálesák hledá a objevuje rybářsky nedotčené revíry, takzvané panenské vody, kde se ryby cíleně vůbec nevysazují a pokouší se v nich nalézt rybí život. Při tom zažívá nesčetná dobrodružství, která popisuje ve své knize Zapomenuté revíry. Pokud se mu to podaří, jedná se vždy o velmi zajímavé a rybářsky cenné úlovky, které jsou pro něj nesmírně cenné. Prostě vzácné ryby, které ještě nikdy nebyly na háčku.

Důležité je také zmínit, že rybaření a objevování Zapomenutých revírů není jenom o rybaření, ale také o přírodě, historii míst i dávných lidských příbězích, kde natáčí. Matěj se totiž také hodně zajímá o historii a postupně zjistil, že každé místo, kde doposud natáčel má svojí jedinečnou minulost, někdy i dost temnou. Začalo ho totiž neskutečně bavit pokoušet se od místních pamětníků objevovat staré zapomenuté příběhy z míst, kde natáčí a připomenout je tak lidem, co se tady odehrávalo v minulosti. No, a když se mu to podaří, tak tyhle lidské příběhy mají neskutečné kouzlo.

Cena za kus: 490,- Kč + poštovné, sleva 20% při objednání 5 a více kusů
Způsob platby:
předem převodem na účet

Knihu si můžete objednat buď přes objednávkový formulář níže, či rovnou prostřednictvím emailu (team2010@email.cz) s uvedením Vašich údajů k doručení včetně telefonního čísla. O dalším průběhu Vás budeme informovat emailem.

Vydal: Team 2010
ISBN: 978-80-11-01891-7
Rok vydání: 2022
Jazyk: Čeština
Vazba: Pevná
Počet stran: 120
Počet fotografií: 124

Objednávkový formulář